Fringe Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

 

  • Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

 

 Martin Luther King Memorial Park

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimePént. Május 04 2012, 09:03

Martin Luther King Memorial Park Martin_Luther_King_Memorial_Park
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimePént. Május 04 2012, 09:31

- Másik világ?! Uram… én hallottam eddigi ügyeink alkalmával érdekes dolgokat, de egy ablak egy másik világba?! Mégis hova?! – sajnálom, de nem tudom feldolgozni, talán Broyles ideges is lesz, hisz eddig is eléggé feszült volt, de azért jó tudni mivel állunk szemben. Valaki megint meg akarja látogatni a halott rokonait, és a másvilágba megy, vagy valami vallásos dologról lehet szó?! Így megvárom azért, hogy ad- e választ, vagy szimplán olyan tipikusan szülő szigorral… nem tudom egyszerűen mihez hasonlítani, de amikor látod, hogy nem kéne tetézni a dolgot, mégis megteszed, és rád néz egy olyan nézéssel, amivel ölni lehetne, és mégis van benne egy „te ezt most komolyan gondoltad” vagy inkább egy olyan „te hülye vagy” fejjel. Tényleg, az is lehet Broyles sose káromkodik, elképzelni se tudom, hogy… menjünk inkább.
-Nos fiúk… ti mit gondoltok erről az ablakról, amiből kijött vagy bejött egy ember?! Egyáltalán melyik szerintetek a jó kifejezés, a kijött vagy a bejött?! – kérdezem úton a helyszín felé.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimePént. Május 04 2012, 10:11

Broyles atyai szigorral néz rád a kérdésre. Nincs felhatalmazása ahhoz, hogy választ adjon a kérdésedre. De látszik rajta, hogy nem éppen a vallási másvilágot érti. Hanem a kvantumfizikait.

A parknál kiszálltok a kocsiból. Lincoln egyből megkezdi a méréseit, de rögtön kérdőjelet rajzol az arcán a meglepettség.
- Nem tudom mi volt ez... De borostyán nem kell. Iszonyú sebességgel oszlik. Sosem láttam még ilyet. - tekint rád és Charlie-ra.
- Akkor kérdezzük ki a szemtanúkat... - sóhajt a bogaras egyet. Ő sem sejt sok jót.

Ha a szemtanúkhoz léptek, egy 15 éves lány, rettentő színes hajjal az első a sorban. Látható, hogy még félig sokkos állapotban van. A könyökhajlatánál gézbuci éktelenkedik. A mentők adhattak neki valamit. Feltehetőleg enyhe nyugtatót, mivel kissé dezorientált a kis hölgy. Ha hozzá lépsz oda, akkor kissé félve fog fogadni. De ki akarja adni magából a látottakat.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzomb. Május 05 2012, 06:36

- De mi oszlik konkrétan, mert én aztán nem látok semmi szokatlant… azon kívül, hogy itt van élet… - lévén elég kihalt egy hely szokott ez lenni, és már az is nagy szám, hogy csak úgy tömegelnek az emberek, hogy mi történt itt… hisz érthető, ők is meg vannak lepve. De semmi szokatlant nem látni, rajtunk kívül, vagyis azon kívül, hogy vannak itt emberek… mindegy, ezt a gondolat menetet inkább nem folytatom tovább.
- Rendben, én kikérdezem azt a lányt ott a színes hajával… te mondjuk kérdezd meg azt a férfit, aki a padon ül… - bár van elég szemtanú, de nekem az a férfi is elég gyanús, de szerintem ez a lány beszédesebbé válhat egy azonos nemű társaságában, mint mondjuk… bár Francis elég furcsa, hogy tartsd a két lépés távolságot. Lökött!
- Elnézést… jó napot. Olivia Dunham, Fringe Division… a történtekkel kapcsolatban szeretnék feltenni pár kérdést, ha lehet… - kezdem óvatosan, hisz látszik szegény lány enyhe sokk hatása alatt lehetett, és most csak a nyugtatók miatt kába kissé. Így ha beleegyezik, bár így is úgyis ki kéne faggatnom, és jobb lenne, mihamarabb, mert ilyenkor még friss az esemény, felteszem az első kérdésem.
- Elmondaná mit látott pontosan?!
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzomb. Május 05 2012, 07:06

- Mindjárt körbefújkálok és megkeresem a szakadást. Már ha megtalálom még egyáltalán... - sóhajt kissé keservesen Lincoln. Semmi komoly akció, csak egy tömeg, ami nem is az ő dolga. De ha van még valami, azt ő megkeresi. El is indul a feltételezett "epicentrum" felé.
- Rajta vagyok. Pikk-pakk rendet teszünk itt. - nevet fel Charlie és elindul a férfi felé. A férfi láthatóan megrezzen a sebhelyes-bogaras fickótól, de megered a nyelve.

- Sharance...Sharance Hollington vagyok. - félszegen, reszketve mutatkozik be a lány. Bólint egyet, hogy kérdezz csak, áll elébe. Nagyot sóhajt, ahogy végiggondolja a történteket.
- Kijöttem ide rajzolgatni. Itt mindig nyugi van. Aztán egyszer csak felbukkant... - szaggatottan sóhajt egyet. - Tudja... Az énekesnő Lea Skye. Az a kicsi, vörös hajú nő, aki híres arról, hogy sokkal fiatalabbnak tűnik mint amennyi. Na meg szerintem jók a számai... - vonja meg a vállát.
- Szóval, egy diplomatatáskával és egy kis sporttáskával jött. Aztán... - itt láthatóan zavarba jön. - Kérem ne nézzen őrültnek... Lerakott egy hengert... Aztán, mintha egy...ablak nyílt volna ki. Egy nagy, üvegépület látszott át rajta... Ő átment és az ablak bezárult... Ennyi. - látszik rajta, hogy nagyon fél.
Közben láthatod, hogy Lincoln a spray segítségével megleli az ablak nyomát. De már nagyon halvány.


A hozzászólást Eleanor S. Bell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 05 2012, 23:36-kor.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzomb. Május 05 2012, 07:25

- Azért remélem te tudod mit keresünk, vagy legalábbis jól adod elő magad. – nevetek egyet, de hagyom őt dolgozni, hisz ő ért ehhez, legalábbis nálam csak jobban, mert bevallom, nekem még mindig nem állt össze teljesen a kép, ebben segítenek majd a szemtanúk vallomásai, meg persze az is, amit majd Lincoln talál. Hisz szedegethetnénk bizonyítékokat, de egyelőre semmi feltűnőt nem találtam, persze ez csak egy futó pillantás volt, de ha tényleg nyílt valami ablak, valami világból, akkor az csak hagyott valamiféle látható nyomot… mindegy, most ez nem az én dolgom, erre van ott Lincoln meg a tudománya. Én inkább szeretem egyben látni, és hangsúlyozom, érthetően a történetet… azt már nem merem mondani, hogy egyszer valami kézzel fogható is lehetne, mert ezzel a munkával jár az is, hogy néha szinte a képzeletünkre vagyunk hagyatkozva.
- Lea Skye?! – szóval egy átlagos polgár, de meglepődök, arról meg jobb, ha nem szólok nem teljesen vagyok tisztában azzal, hogy kiről is beszél. De ez nem az ő hibája, nekem van túl kevés időm televíziót nézni, vagy egyáltalán zenét hallgatni.
- Biztos őt látta?! – azért visszakérdezek, hisz van egy nevünk, amire majd rákeresünk, akit lenyomozhatunk, és kiderülhet valami… ami már kézzel foghatóbb lesz annál a teóriánál, hogy egy énekesnő átsétált valahová egy ablakon.
- Az a szerkezet… egészen pontosan milyen volt, mihez tudná hasonlítani?! És ha valamelyik táskából vette ki, nem látott valami mást is a táskában?! Valami szokatlan a nőn?! – tudom, talán ostoba kérdésnek tűnhet, de lehet volt még ott valami, bármi, fegyver, és esetleg azt letudnánk futtatni. Jó, bevallom, fogalmam sincs mit kéne még kérdezni, itt ez a lány, sokkos állapotban, és akkor egy ablakon átmenő énekesnő?!
- És még valami… hogy sérült meg a keze?! Volt valami robbanás, ami ezzel az ablak nyitással járt?! Vagy hirtelen csak megjelent a semmiből a szerkezet hatására?! – közben látom, hogy Lincoln talált valamit, és nem nagyon hiszem el, amit látok… de nem is fogom fel ép ésszel. Bevallom, igazából csak ennyi fogalmazódik meg bennem, hogy „mi a fene?!”.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzomb. Május 05 2012, 07:51

Az egység emberei fel-alá rohangálnak. Egynémelyik láthatóan le van sokkolva a tanúvallomásoktól. Nem egyszerű helyzet alakult ki.

- Bizony... A kvantumfizika pacsirtája. - bólogat a lány, amikor visszakérdezel. Fel sem tűnik neki, hogy nem érted, hogy kiről beszél. A kezét tördeli, majd szinte segélykérően emeli a tekintetét rád.
- Biztos. Feltűnő jelenség. Pláne azokkal a hatalmas magassarkúkkal... - sóhajt és megrázza a fejét. Így tudatja veled, hogy kizárt, hogy mást látott volna. Eltűnődik a következő kérdéseden és hümmög egy picit.
- Mint egy nagyobbacska kávés termosz. Csak kéken világított és a kezében volt már, nem kivette. Szokatlan... Elejtette ezt. Én felugrottam, hogy felvegyem és odaadjam neki, de nem figyelt. - átnyújt neked egy kis szerkezetet.
- Ahogy vissza akartam neki adni... Hamarabb átment és amikor bezárult az ablak... Fellökött valami lökéshullám... Beütöttem a kezem.
Közben Charlie odalép Lincolnhoz és váltanak pár szót. Charlie int egyet neked, hogy jobb lenne, ha odamennél.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzomb. Május 05 2012, 09:20

A kvantum fizika pacsirtája… hát ennek utána kell néznem, vagy össze van zavarodva ez a lány a történtektől, vagy én maradtam le nagyon a dolgok menetéről, vagy lehet ez azt jelenti, amit jelent… mármint mi az, hogy énekes, meg akkor nem tudós lenne, ha kvantum fizika, vagy az a banda neve, amiben fellép, de akkor miért így hívják őket?! Ennek utána kell majd járni!
De ha ilyen feltűnő jelenség… ezért választotta ezt a helyszínt, mert nem akarta, hogy bárki felismerje, és egy kihalt helyen…de épphogy ott vennék észre legelőször, hisz itt kevés ember járkál, kevés ember, aki felismerhetné… szóval ki volt tervelve a dolog.
Gondolkozok közben fejben, hogy nagyjából kezdjen összeállni az ügy.
Átveszem a kis szerkezetet, amit odanyújt, megnézem, vizsgálgatom, valami kioldónak néz ki.
- Köszönöm a segítséget, ha eszébe jutna még valami, bármi fontos, akkor szóljon. – mondom kedvesen, majd mivel Charlie int egyet, a kis szerkezettel a kezemben, és a hirtelen sok információnak tűnő dolgokkal, visszamegyek hozzájuk.
- Ti hallottatok már Lea Skye-ról, és a kvantumfizikáról, mint együttes?! – kérdezem meg első kérdésemet, hisz ők ketten mindig jobban belevetették magukat a kultúrába. Nem mondom, én is olykor járok múzeumba, vagy színházba, de az inkább kevesebbszer van, mint többször… szerintem zene lejátszom sincs.
- És szerintetek mi lehet ez a szerkezet?! – nyújtom oda, amit a szemtanútól kaptam, majd Charlie felé fordulok egy kérdéssel.
- Te mit tudtál meg attól a férfitől?! – hátha vonható valami párhuzam a két vallomás közt, vagy legalább hátha nem ugyanabból a szögből látták.
- És te Lincoln?! Mit varázsoltál elő a kis bizgentyűiddel?!
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzomb. Május 05 2012, 23:36

Érzed, hogy összeállt a fejedben a kép arról, hogy miért pont a parkot választotta. Viszont van egy tényező, amit nem ismerhettek. A lány mondta, hogy egy irodaházat látott a túloldalon.

- Persze, ügynök, köszönöm. - leheli a lány hálásan. Egyrészt végre végzett, másrészt kiadta magából a dolgot. Charlie-ék már várnak rád. A kérdésedre mindkettőnek a homloka közepéig szalad a szemöldöke.
- Liv, te leragadtál a '90-es években.... Reménytelen vagy. - rögtön kap az alkalmon Charlie, hogy egy kicsit szapuljon.
- Eleanor Skye azaz Lea Skye, egy énekesnő, aki itt az USA-ban lett kvantumfizikus, Magyarországon meg énekesnő. Nem is rossz karriert futott be. Van pár jó száma. - az utolsó két mondata Lincolnnak kicsit halkabbra sikerül. Zavarba is jön tán, de kap a készülék után, amit átadsz neki. - Ez olyan külsőre, mint egy FM-transzmitter a '80-as évekből... - egészen lenyűgözi a kis masina. Charlie nagyot sóhajt a kérdésedre.
- Ugyanazt mondta, mint a többi tanú, amennyire hallottam. Egy kb. 20 évesnek tűnő, vörös, alacsony nő nyitott egy ablakot és átsétált egy valami üvegfalú épületbe. - teszi csípőre a kezét és elhúzza a száját.
- Nem kell borostyán az biztos. Akármit is csinált, helyreállt az integritás. - mire befejezi a nem túl bőbeszédű összefoglalóját, érzed a füleden, hogy hívásod van. Ha felveszed Broyles hangja szól.

- Remélem találtak valamit. 30 perc múlva meglátogat minket a Védelmi Miniszter és nem akarom üres kézzel várni. Jöjjenek vissza.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeVas. Május 06 2012, 05:26

- Nem vagyok reménytelen, csak ha ki akarok kapcsolni, én élvezem a csöndet… és nem az esetem a vörös hajú lányok. – bököm meg Charlie-t viccesen, kicsit szurkálódva, aztán figyelem amit Lincoln mond. Egy énekes, aki fizikus… kvantum fizikus, bocsánat. Minden esetre, nem tévedtem olyan nagyot, hogy arra gondoltam, tényleg tudományos körökben is foroghat az illető leányzó, akiről a szemtanú beszélt.
- Azért nem furcsa ez egy kicsit szerintetek?! Itt egy énekesnő, aki tudós?! Bár biztos jó álca, ha valami rosszban töri a fejét… de hova mehetett?! – nézek arra a helyre, ahol előbb Lincoln végzett mélyre ható kutató munkát. Egyszerűen nem fogom fel, hogy mi történt, de komolyan…átment…egy ablakon…de hova?!
- Dunham. – nyomom meg a fülemen a hívás fogadást. – Rendben, uram, igyekszünk. – majd újra a fiúkhoz fordulok.
- A védelmi miniszter válaszokat akar… de nem tudom ez a kis masina mennyire elégíti majd ki a kíváncsiságát… de nagy baj lehet, ha már őt is érdekli a dolog. – jegyzem meg, miközben azt a kis eszközt vizsgálom, amit a lány átadott, és most Lincoln csodál. De tényleg nagy gebasz lehet, ha a védelmi miniszter a központba látogat.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeVas. Május 06 2012, 06:51

- Ha sokáig ülsz a csendben, becsavarodsz. - bök vissza Charlie. Nem hagyja magát nem az a fajta.
- Ez különös, mert te is vörös vagy...vöri. - támad vissza szóban Lincoln nevetve. A kérdésedre mind a ketten eltűnődnek és elhúzzák a szájukat.
- Nem tudom. Én nem ennyire publikus álcát választottam volna, ha szörnyű terveim lennének. - dörmögi. De mindkettejükön látszódik az a "valami nem kóser" ábrázat.
Ahogy kimondod, hogy igyekeztek, Broyles meg is szakítja a vonalat. Nem vidám és nem kíván több szót csépelni.
- Nyakig ülünk a kakiban. - teátrálisan sóhajt Charlie, majd megingatja a fejét bizonytalanul.
- Teszem hozzá, hogy még lötyög is. - nyomatékosítja a nem túl szép kilátásokat Lee. Bólint egyet, hogy akkor indulás van.
A fiúk visszatérnek a kocsihoz, hogy startolhassatok a Főhadiszállásra.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeVas. Május 06 2012, 07:27

- Neked könnyű lehet… gondolom te sose vagy csendben, a bogarak zizegnek benned mindig, nem?! – vágok vissza nevetve, bár annyi szent, ha haza megyek, bár már itt lenne az az idő, de akkor felrakok valami zenét.
- Az egy dolog, hogy én vörös vagyok… - jegyzem meg, de hát most ez teljesen mellékes is.
- Akkor mégis mit?! Bár nem fér össze… énekesnő, aki hobbiból kvantum fizikus, vagy fordítva?! De hova mehetett.. – tűnődök el a semmibe nézve, ahol elvileg valami épületet láttak, ami pedig nincs is ott.
- Hát eléggé benne vagyunk… fogalmam sincs mi történt itt, de félek ez túlmutat a képzelőerőmön. – megyek utánuk az autóhoz, és várom, hogy visszaérjünk a központba, Broyles nem biztos, hogy örülni fog.
Vissza az elejére Go down
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeCsüt. Május 17 2012, 02:14

Elindulok, a végére akarok járni a dolgoknak, amikor a nagy rohanás közben mintha enyhe szédülés jönne rám, vagy nem tudom, de hirtelen valami szokatlan érzékelek… lift… egy épület… mi a fene?!
Csodálkozom, és megrázom a fejem, hogy kitisztuljon.
Lehet leesett a vércukor szintem, hisz nem nagyon ettem semmit ma még, sűrű volt a nap.
De milyen épület volt az?!
Körbenézek, de még hasonlót se látok, nem mellesleg nincs is lift a házban… mindegy.
Visszasietek a parkba, és remélem ott vannak a fiúk, vagy ha nem, akkor megkeresem azt, amiről a levél szólt, egy kis adattároló talán, remélem nem vette észre semmi…pontosabban, hogy tényleg ott van, nem tudom miért hiszek annak a levélnek, valami belső megérzés.
Megvan!
A kezemben tartom a kis tárgyat, és várom a fiúkat, nem szabad feltűnést keltenünk.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzer. Jún. 06 2012, 08:01

A kép, ahogy jött, úgy is múlik el. Mintha csak egy álom lett volna. Ideje továbbindulnod a Park felé.
Az adattároló érintetlen, valószínűleg a helyszínelőknek fogalmuk sem volt arról, hogy valami el van rejtve a parkban. Viszont pillanatokon belül felbukkannak a fiúk is, erőteljes fékcsikorgással. Egyenként pattannak ki saját civil autójukból, civil ruhában. Charlie rohan hozzád elsőként, szorosan követi Lincoln.
- Mit találtál? - bök a fejével a bogaras a kezed felé.
- Ez lenne az? Amivel kapcsolatba léphetünk Lea Skye-al? - szinte ragyog az izgalomtól Lincoln. Elővesz egy táblaszámítógépet, ami rendelkezik a megfelelő csatlakozó felülettel. Átadhatod neki az adathordozót, de meg is tarthatod magadnak...
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök
Alt Olivia Dunham


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. May. 04.

Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitimeSzer. Jún. 13 2012, 23:30


- Nem tudom pontosan… mármint egy adattároló, amiről a levél beszélt. – közben felé nyújtom a levelet, még gyorsan elhoztam, pontosabban a sokk, és valami furcsa elegy miatt erőm nem volt, hogy kidobjam, pedig már majdnem összegyűrtem, csak a felismerés, hogy golyós tollal van rá írva, és hogy ez nem valami vicc…meg az a furcsa látomás is… ez az ügy egyre furcsább.
- Elvileg igen…- közben körbenézek, szívem szerint valami eldugott helyre mennék, nem tartozik ez igazán senki másra sem, mármint nem kellenek szemtanuk, hisz ki tudja mi történik, és ha megnyílik egy újabb olyan portál?! Mindegy, átnyújtom Lincolnak a kis adattárolót, hogy összedughassa a gépével, és megnézzük mit rejt…hihetünk-e a levélnek, előrébb kerülünk-e az ügy megoldásában, világossá válik-e mi folyik itt, vagy valaki most is épp jót nevet rajtunk?!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Martin Luther King Memorial Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Luther King Memorial Park   Martin Luther King Memorial Park I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Martin Luther King Memorial Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central Park
» Franklin Park Állatkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fringe Division :: A másik oldal :: Long Island-
Ugrás: