Fringe Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

 

  • Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

 

 Cheryl Fischer

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Cheryl Fischer Empty
TémanyitásTárgy: Cheryl Fischer   Cheryl Fischer I_icon_minitimeSzomb. Május 12 2012, 06:59

Cheryl Fischer

Cheryl Fischer Tumblr_m3wzgycSAv1ro9qzco1_250 Cheryl Fischer Tumblr_m3wzgycSAv1ro9qzco2_250

Születési dátum, hely:Long Island, 1986 március 12.
Foglalkozás: Tudós, főként a kibernetikában járatos és persze a rejtett tudományokban.
Család: Az apám Jacob Fischer akivel hűvös kapcsolatom volt mivel 6 évesen elhagyott engem és az anyámat Samantha-t. Testvéreim sosem voltak, csak egy kutyám még gyerekkoromban, apám kísérleti alanynak használta.
Képzettség: Már a középiskolában is kitűnő voltam és apámhoz hasonlóan a szenvedélyemmé vált a kutatás. Később a Harvardra jártam és ledoktoráltam.
Képesség: Tüskék. Apró csonttüskék nőnek ki a tenyeremből, az évek alatt irányításukat is megtanultam és most már fegyverként működik ez a képesség ami nem épp fájdalom mentes.

Előtörténet: Sosem voltam átlagos, már a születésem meghatározta a jövőm, hiszen egy olyan zseni lányaként akin kísérleteztek mégis, hogyan lehetne átlagos. Az apám Jacob Fiscer aki legfőképp biotechnológiára szakosodott. Az utóbbi időben sokat nyomoztam utána megtudtam egy két dolgot. Sebészeti átalakításokat és hormon terápiákat végzett embereken, épp úgy ahogyan velem is. Jacob mindig is tisztelte és felnézett William Bellre és megszerzett egy bizonyos cortexiphant. Ennek a szernek a segítségével kísérletezett a tulajdon lányán, azaz rajtam, aztán elhagyott minket. Néha még ma is rémálmaim vannak az apámról ahogyan elektródákkal és kitudja mikkel kötöz össze engem és a fájdalom ami nagy traumát okozott ebből. Persze mindig azt hazudta anyámnak csak a parkba megyünk, de helyette a laborjába vitt és néha több napon keresztül ott tartott megfigyelésen, de erről a legtöbbet elfelejtettem ami talán jobb is. 16 éves koromban fedeztem fel a képességem, derült égből villámcsapás bukkant elő és olyan tehetetlennek éreztem magam mint még soha, lassacskán megtanultam kezelni és irányítani bár teljesen felfedezni még ma sem tudtam. Az élet sokfelé terelt, mondhatni mindent kipróbáltam ami a tudomány ágába tartozik. Laborokban, kórházakban dolgoztam, majd egy időben a Massive Dynamicnál is, ahol 5 éven keresztül dolgoztam. De egy idő után belefáradtam ebbe az egészbe, és nem akartam úgy végezni mint az apám, így visszavonultam, de kisebb ügyekben továbbra is közreműködtem a vállalattal, majd egy napon Nina keresett fel, és a segítségemet kérte. Elmesélte a profilt és azt is, hogy van egy ilyen szervezet egy különleges csoport akik ennek elhárításában vesznek részt, megemlítette Philip Boyles nevét akinek jól jönne egy segítő kéz, így távolról szereztem információt, közreműködve az FBI-al. Utána néztem a csapat tagjainak és felbukkant egy ismerős név egy bizonyos Walter Bishop. Mindig is felnéztem rá és arra amit William Bellel végzett. Úgy gondoltam és gondolom még mai napig is, hogy kockázat nélkül nincs tudomány és Walter volt olyan bátor, hogy kockáztatott nem csak a tudomány, de a fejlődés érdekében is, és azt is remélem, hogy valaha találkozhatok egy olyan nagy emberrel mint ő.

Jellemzés: Úgy gondolom mindig is kedves voltam, és néha elvakít a munka és az új dolgok felfedezése, de mindig a földön járok. Talán kissé nehezen bízok meg az emberekben, de igyekszem mások bizalmába férkőzni. A képességem senki sem tudja és szeretném, ha így is maradna. Külsőre egy átlagos lány vagyok, bár belülről vitatnám, aki a munka megszállottja. Különleges ismertetőjegyem két heg a tenyerem közepén, ugyanis ezen keresztül távozik az a bizonyos csonttüske, ami minden egyes alkalommal utat vág magának, ezért nem használom valami gyakran.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Cheryl Fischer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheryl Fischer   Cheryl Fischer I_icon_minitimeSzomb. Május 12 2012, 21:31

Volt bennem némi kötekedési szándék, de a bővítéssel együtt teljessé vált a kép. Tényleg csak annyi kivetni való van, hogy a cortexiphan a központi idegrendszert serkenti, de a képességed akár lehet az apád által rajtad elvégzett műtétek eredménye is. Kíváncsi vagyok, mit hozol ki a karakterből.

ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
 
Cheryl Fischer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fringe Division :: Eligazító :: Karakterlapok-
Ugrás: