Fringe Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

 

  • Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

 

 Maynard J. Edgeworth

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maynard Jacob Edgeworth
MD alkalmazott
MD alkalmazott
Maynard Jacob Edgeworth


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. May. 03.

Maynard J. Edgeworth Empty
TémanyitásTárgy: Maynard J. Edgeworth   Maynard J. Edgeworth I_icon_minitimeVas. Május 06 2012, 23:56

Maynard Jacob Edgeworth

Maynard J. Edgeworth Pine4_www.kepfeltoltes.hu_

Születési dátum, hely: 1980. június 15. , The Bronx, New York, New York
Foglalkozás: A Massive Dynamic űrkutatási részlegének vezetőhelyettese
Család:
- Amanda Banks - A féltő, katolikus édesanyám, akivel 13 éve nem tartjuk a kapcsolatot, egész pontosan azóta, hogy világossá vált előttem: ha nem tűnök el, sosem leszek képes kibújni a világmegváltó küldetéstudata alól.
- Earl Thomas Edgeworth - Egyszerű, georgiai apa aki több mint négy évtizede került a nagyvárosba, szerelembe esett anyámmal, majd a születésem utáni első évben elhagyta. Állítólag.
- Maya Jane Edgeworth - Halott. A nővérem, aki születése után néhány órával eltávozott az élők sorából.

Képzettség:
Michigan Egyetem - Asztrofizika szak
Pittsburgh Egyetem - Thaw Hall, Űrkutatási Koordinációs Központ, Bolygótudományi tanszék
Krav Maga és Thai-box képzés.

Képesség: Veszélyhelyzetben, vagy felzaklatott állapotban, ha valakire gondol, megérzései támadnak az illető hollétéről és erős késztetést érez, hogy azonnal megtalálja.

Előtörténet:
Megszülettem. Június 15-én, 11 óra 35 perckor. Mindig is csodálkoztam, ezt az időpontot miért ismerik ilyen tökéletesen. Anyám minden születésnapomkor megismételte. Azt hittem, ez mindenkinél így szokás, aztán betöltöttem a 10-et, és rájöttem, hogy mégsem.
Addig nem jártam iskolába. Magántanuló voltam, és amint bekerültem a közoktatásba, rádöbbentem, hogy másoknál sokkal többet tudok. Figyelmesebb voltam, gyorsabb és kitartóbb. Szinte magától jönnie kellett volna az olyan jelzőknek, mint a "lúzer" meg a "stréber", de soha nem kaptam meg egyiket sem. Kedveltek. Eljártam velük moziba, lementem a térre focizni, ugyanazokat a magazinokat olvastam, ugyanazokat a kazettákat raktam a sétálómagnómba és soha, soha nem hívtam meg őket hozzánk.
Talán anyám be sem engedte volna őket a lakásba. Mindig nagyon rendszerető volt, mellette adakozó lélek és hithű katolikus. Az a fajta ember, aki soha nem akarta megismerni a külvilágot, így minden felfedezetlen pontjára nagylelkűen ráaggatta a "veszélyes" címkét. Engem is próbált távol tartani mindentől, ami nem illett bele a Mozart golyókkal és finom porcelántálakkal teli világába.
Kamaszként lázadoztam. Mindent tudni akartam a csajokról, a rockbandákról, az igazságtalanságról, a nővéremről, akiről soha nem beszéltünk és az apámról. Semmi nem ment a tanulás rovására. Annyi eszem volt, hogy tudjam, az egyetlen esélyem innen eltűnni az egy jó messzi egyetem. Anyámnak nem is szóltam, mielőtt leléptem Michiganbe. Megint elővette volna a hülyeségét, hogy egy nap majd elvisznek tőle. Minden figyelmem az űrkutatás felé terelődött. Rengeteget tanultam és fejlődtem, ami kemény munka eredménye volt. Csak így történhetett meg, hogy pár évvel később Pennsylvaniába kerültem. Innen kerültem a céghez, ami egyszer csak lecsapott rám. Szinte semmit sem kérdeztek és vittek magukkal. Egyre feljebb lépdeltem a ranglétrán. Akkoriban kezdtek a tüneteim súlyosbodni. Amit anyám roppant előzékenyen csak "a dolog" jelzővel illetett, egyre többször jelent meg nálam. Képeket láttam és a zsigereimben éreztem emberek hollétét. Mindig csak pánikhelyzetben, súlyos veszély esetén, ha tényleg szükségem volt valakire, de tudtam, hogy hol van. Ez egész biztosan összefüggésben volt azzal, amit a cégem csak a Profilként emlegetett. Pontosan nem tudtam, mi az, de elégszer kaptam el sanda pillantások és fojtott hangon történő beszélgetések részeként.

Jellemzés: Barna hajú, feltűnően kék szemű férfi. Nem nyúlik sokkal az átlagmagasság fölé, pontosan 181 centiméter. A testsúlya ingadozó, többnyire 71-73 kilogramm között mozog, de nem igazán törődik vele, mivel meglehetősen elégedett a testével. Az öltözködése hétköznapi. Imád mindent, ami az űrrel kapcsolatos. Videojáték és Star Trek rajongó, szeret sportolni és rengeteget dolgozik. Élvezi az életet, az apróságoknak is örül és legtöbbször jól kijön az emberekkel. Elhivatott és a főnökei szerint túlságosan sokat gondolkodik. Olyasmiken, amikre jobb lenne, ha nem akarna ennyire rájönni.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Maynard J. Edgeworth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maynard J. Edgeworth   Maynard J. Edgeworth I_icon_minitimeHétf. Május 07 2012, 00:24

Edgey... Várom, hogy keresztezzék egymást útjaink. Very Happy A karilapot...

ELFOGADOM!
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
 
Maynard J. Edgeworth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nem-canon karakterhirdető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fringe Division :: Eligazító :: Karakterlapok-
Ugrás: