Fringe Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

 

  • Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

 

 Green Dragon Tavern

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26 2012, 00:30

Green Dragon Tavern 5433752853_f7783647c4
Green Dragon Tavern Green-2

Barátságos bostoni ír kocsma.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 02:44

CHERYL FISCHER

Végre, egy kocsma. Mindenféle helyekről kellett kisurrannom, hogy idejöhessek, sőt meg is találjam ezt a helyet. Történetesen a túloldali Boston borostyán alatt van nagyon régóta. Leülök a pulthoz és dobolok rajta egy picit, majd mikor elém áll a csapos, hogy mit kérek, közlöm vele, hogy egy deci whiskeyt, tisztán.
Sóhajtok egyet, majd a táskámból előveszek egy egyszerű négyzetrácsos füzetet, a bal kezembe egy tollat, majd elkezdem körmölni, ami eszembe jut. Csupa olyan kvantumfizikai tétel, ami ebben a világban még nem létezik. Odaát tanultam őket és ezeket fejlesztem. Egy lépéssel az emberiség előtt. Közben akaratlanul is dúdolászok egy kicsit.
Jó itt, jó. Otthon, édes otthon. Bár nem ismerem a helyet, amit ismertem is elfelejtettem, de itt érzem magam biztonságban. Csak ugye meg kell védeni.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 02:56

Eleanor S. Bell
Green Dragon Tavern Tumblr_lyjbwd188d1r3p5ci

Az órám hangos csipogása keltett fel álmomból, melynek csupán pár részére emlékszem. Már egy ideje nem alszom jól és most így délután 2-kor is fáradt vagyok. A többi emberrel ellentétben én reggel 6-kor aludtam el és most keltem, ez a hátránya ha az ember hajnalok hajnaláig dolgozik. De bárki bármit is mondjon megéri. Valahogy összeszedem magam majd álmosan és karikás szemekkel kikászálódom az ágyból. Már lassan 8 hónapja költöztem véglegesen Bostonba a munkám folytán. Egy laborban kaptam állást, de persze a munka mellett mindig akad időm a rejtélyeknek szentelni az időm, de nem ma. Felkapok egy egyszerű ruhát és miután eléggé elfogadhatónak gondoltam magam ideje volt inni valamit. Az utóbbi napok kavalkádja maga után kívánt valami erős italt így a legjobbnak a Green Dragont gondoltam. Beültem a bárpulthoz és rendeltem egy vodka narancsot. Körbe néztem a helyen, eléggé szokatlan külső, de mindenképpen tetszik. Ahogy nézegettem ide oda, felfedezve a kocsma külsejét észrevettem egy lányt, amint épp a füzetébe írogat. Csak pár képletet ismertem fel belőle de merőben érdekesnek bizonyult. Meg akartam tudni mi az, így közelebb ültem hozzá.
Szintén zenész ?
Mosolyodtam el a füzete felé biccentve.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 03:14

A dúdolásom nem szűnik. A kezem néha viszont meg-meg remeg. Halvány mellékhatása annak, hogy átkeltem. A testem itt még karcos az üvegszilánkoktól amit a Massive Dynamic üvegének köszönhetek. Levetem a bőrdzsekim és a csőtopnak hála látszanak is rendesen. A hátam és a vállaim teli vannak vörös-varas csíkokkal. De már szerencsére nem sajog!
Ahogy megkapom az italom, egyből le is húzom a felét, majd kibillent a gondolataimból egy női hang. Megrezzenek, majd lerakom a poharat és ráemelem a tekintetem. Sikerül felfognom a kérdését. Szóval ő is tudósféle...
- Szintén. - mosolyodom el, majd észbe kapok. Apa nem bunkónak nevelt. A jobb kezem nyújtom kézfogásra.
- Eleanor Bell. Kvantumfizikus. - a mosolyom rendíthetetlen. Eddig nem is találkoztam ezen az oldalon női tudóssal. Kezdtem azt hinni, hogy kihaltak.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 03:30

Eleanor S. Bell
Green Dragon Tavern Tumblr_lyjbwd188d1r3p5ci

Kvantumfizika szón kissé elmosolyodtam, majd lepillantottam a papírra, eddig még sosem találkoztam olyan kvantumfizikai képlettel, de meglehet én nem vagyok eléggé járatos a témában. Megpróbáltam nem túl feltűnően bámulni a papírt. A nőre néztem és elmosolyodtam.
Cheryl Fischer, kibernetikus.
Mosolyodtam el majd nem túl kíváncsian kérdeztem rá a dologra.
Ha nem túl bizalmas dolog megkérdezhetem, hogy mit írsz ? Felkeltette a kíváncsiságom.
Néztem az italomra majd belekortyoltam. Csak ekkor vettem észre a vágásokat Eleanor-on és elgondolkodtam.
~ Mégis mi okozhat ilyen vágásokat, talán üvegszilánk.~
Egy kellemetlen érzés futott át a kezemen és akaratlanul is végigsimítottam a tenyeremen lévő hegeket, néha előtör egy eléggé kellemetlen bizsergés ami nem múlik el egy könnyen, de hozzá lehet szokni.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 04:25

Feltűnik a mosolya és az, hogy a füzetembe sandítgat. De gondolom, hogy nem sokat érthet az egészből. Talán csak pár képletfoszlány az, amit ebben a világban ismernek.
- Örvendek, Cheryl. - jobb kezem nyújtom kézfogásra. Ha már jókislánykodom, akkor szívvel-lélekkel. Továbbra is az írásom szemlélgeti.
- Nos, ez a Penrose-Hawking szingularitás teória bővítése akar lenni. De nagyon gyerekcipőben jár még. - zavart hangon heherészek egy kicsit. Gyerekcipőben? Ez hazugság. Ez odaát a bővítés bővítésének a bővítése lenne. Ha publikálnám, garantált lenne a Nobel-díj. Belekortyolok az italomba, majd feltűnik a kezén a heg, mikor ösztönösen megdörzsöli.
~Mi a...?!
Egy fél pillanatra elkerekedik a szemem, de úgy teszek, mintha valami eszembe jutott volna.
- Szóval kibernetikus vagy... Hol dolgozol? Tudod...épp próbálok elhelyezkedni. - mondom neki félszegen. Kérlek ne mondd, hogy Massive Dynamic...
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 05:38

Eleanor S. Bell
Green Dragon Tavern Tumblr_lyjbwd188d1r3p5ci

A kezét nyújtotta én pedig határozottan megráztam.
Én is nagyon örülök.
Eléggé elkerekedett a szemem, még magáról az eredetiről sem hallottam nem, hogy a bővítéséről. De nem is nagyon akartam beleszólni a dolgokba ő biztosan jobban ért hozzá.
Hát ez jól hangzik.
Mosolyodtam el, és megláttam, hogy döbbenten nézi a hegem, de eltereli a témát. Nem tudom, vajon miért volt ennyire érdekes egy heg, hiszen bármi okozhatja, de remélem nem sandít semmit a velem, vagy épp másokkal történtekkel.
Hát jelenleg van egy helyi laborom ott segédkezem a Massive Dynamicnál.
Mosolyodtam el és észrevettem egy rejtett félelmet, vagy kétkedést a tekintetében. Nem tudtam mire vélni de gondoltam, ha nem kíváncsiskodom előbb utóbb rájövök.
Na és te ? Hol dolgozol ?
Pillantottam el a csaposra aki szemmel láthatóan Eleanort bámulta, félmosolyra húztam a szám majd visszanéztem.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 05:58

Green Dragon Tavern Tumblr_lrbbatoDCP1r2lqabo1_500

Széleset mosolygok, mikor elkerekedik a szeme. Nos, valóban nem egy egyszerű a kérdés, miszerint mégis milyen feltételek mellett lehet az einsteini téregyenleteknek szingularitás nélküli megoldása. Ehhez minimum egy Bell kell. Apával valószínűleg már újraírtuk volna a Világegyetem történelmét...
- Nos, remélem, hogy sikerül kidolgoznom. Bár kéne legalább... - gyorsan magyarul karistolok pár sort a papírom szélére. Ha titokban akarok tartani valamit, akkor a magyart használom és nem az angolt. - Öt szuperszámítógép.
A mini szívinfarktus. Bedolgozik az MD-nél. Basszus, basszus... Remélem Nina nem küldött körbe értesítést, hogy keressenek. Nyelek egyet.
- Az jó nagy munka lehet. - kissé aggodalmasan mosolygok.
- Jelenleg egy harvardi laborban kotnyeleskedem egy vegyésznél, amíg nem lesz állandó munkám. - látom, hogy nézeget a csapos. Felvonom a szemöldököm, majd Cherylre nézek és fojtott hangon megszólalok.
- Piszkos az arcom...?
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 06:16

Eleanor S. Bell
Green Dragon Tavern Tumblr_lyjbwd188d1r3p5ci

A fejembe megannyi gondolat cikázik de mikor megemlíti a harvardi labort csak egy jár a fejemben. Köpni nyelni nem tudok a meglepettségtől és csak remélem, hogy egyetlen labor van az egyetemen.
Te jó ég, együtt dolgozol Walter Bishop-al ? Már olyan rég követem a munkáit, mondhatni ő keltette fel bennem a szenvedélyt a kutatás iránt.
Mondtam túlzott lelkesedéssel is, várva a válaszát.
Jót nevettem a kérdésén, és én is megszólaltam halkan, szinte suttogva.
Szerintem tetszel neki, és nem... nem vagy piszkos.
Mosolyodtam el, majd lehajtottam a maradék italom.
Nos ez elfogyott mi lenne, ha hívnánk a csapos fiút.
Nevettem el magam majd újból sebhez nyúltam.
~ Mi a fene van már ezzel a nyamvadt sebbel. ~
Gondoltam magamban majd a pohár hideg üvegéhez nyomtam a kezem és azon nyomban el is múlt.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 08:28

Green Dragon Tavern Tumblr_lrbbatoDCP1r2lqabo1_500

A kérdésére, akkorára nyílnak a szemeim, hogy majdnem kiesnek a gödrükből. Majdnem minden épület alagsorában van valakinek laborja... Honnan tudhatta, hogy én Walternél vertem tábort?
- Honnan tudod... - nagyon gyanakvóan nézek rá. Lefogadnám, hogy Nina uszította rám, hogy megfigyelje a mozgásom... Azt nem mondom meg, hogy tulajdonképpen részese volt Walter az én megalkotásomnak...
- Szerintem meg nem túl okos, ha így érez. - mormogom kissé zavartan. Miért, ó, miért nem hoztam a testőrségem magammal?
- Felőlem. - lehúzom a whiskyt, majd intek a csaposnak. - Még egy kört mindkettőnek!
Sokan sokszor mondták, hogy amikor piát rendelek, ugyanúgy gesztikulálok, mint apám. Ki tudja. A pillantásom a kezére irányul megint. Nem bírom ki, hogy ne kérdezősködjek.
- Gyakran fáj?
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 21:23

Eleanor S. Bell
Green Dragon Tavern Tumblr_lyjbwd188d1r3p5ci

Nem tudtam mire vélni a hirtelen kitörését, miközben fenyegetően nézett rám. Kezdhettem volna magyarázkodni, de helyette csak ennyit válaszoltam.
Tudok egyet s mást.
Mosolyodtam el, de mikor láttam, hogy gyanakvása sőt félelme nem csillapodik újból megszólaltam most már egyértelműbben.
Az apám példaképe mondhatni William Bell és Walter munkája volt, pár éve meg akartam tudni az apámról néhány dolgot és szinte majdnem minden kutatásában felrémlett ez a név így utánakerestem és engem is meglepett mennyire egyetértek a kutatással, amin ők dolgoztak. Amikor megemlítetted, hogy az egyetem alatt dolgozol egy laborban azonnal kapcsoltam. És ne nézz így rám nem vagyok közellenség.
Nevettem el magam majd belekortyoltam az italomba. Amilyen kérdés ez után jött egyszerre tablózott le és lepett meg. Majdnem félrenyeltem azt a korty vodka narancsot, de a végén megköszörülve a torkom megszólaltam.
Khm... nem ... csak amikor.. ~ a tüskék szétszabdalják a tenyerem.~ felsértem ezt a régi sebet.
Hazudtam, de nem mondhatom csak úgy el, hogy az apám kísérleteket végzett rajtam és ennek következtében a csontomból kinövő apró tüskék száguldanak ki a tenyeremen. Nevetségesen hangzott volna, de be tudtam volna bizonyítani. Már ha akarnám, elvégre nem egy kellemes érzés. Eleanor-ra pillantok akin látszik, hogy erősen gondolkodik. Valószínűleg azon, hogy higgyen vagy ne higgyen nekem, bár nem az én dolgom volt, de nem akartam ellenségeket szerezni, van elég abból szerte a világon.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeVas. Május 13 2012, 22:04

Green Dragon Tavern Leanak_www.kepfeltoltes.hu_

Remélem óvatosan bánik az információival, mert nem csak engem fog bajba keverni, de magát, Waltert és apámat is... Akaratom ellenére is morranok egy aprót, mikor elmosolyodik. Ez nem mosolygás tárgya! Kérem szépen, ez itt minden csak nem mosolygás tárgya...
- Egyetértesz? - megint kikerekednek a szemeim. Nem sok mindent találhatott ezek szerint. Ez némiképp megkönnyebbülés. Nem feltétlen dolgozom Walterrel. Csak ott biztonságosabb. Azért is rohantam oda először hazatérésem után. - Sok minden elkerülte a figyelmed akkor.
Látom, hogy visszakézből tarkón vágja a kérdésem. Régi seb, mi? Én meg természetes szőke vagyok... Felvonom a szemöldököm.
- A hegesedést elnézve, minimum 15 éve ott van. Megnézhetem?
Tartom felé a kezemet, hogy mutassa csak meg bátran. Kissé alábbhagyott a bizalmatlanságom.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeHétf. Május 14 2012, 04:52

Eleanor S. Bell
Green Dragon Tavern Tumblr_lyjbwd188d1r3p5ci

Nem akartam tovább cifrázni, tudok olyan dolgokat amiket senki másnak nem mondanék el. Például azt is, hogy rejtett tudományokban utaztak, de ezt jobb ha nem mondom el pontosabban csak a lényeget.
Ismerem a munkásságát, és én teljesen egyetértek azzal, hogy az ő zseniális elméjével lehet ott a tudomány ahol most van.
Mondtam ki nyíltan a szemébe nézve, majd a kezemről beszélt. Automatikusan beindult bennem egy védelmi rendszer nem akartam, hogy tudja a titkom és azt sem tudom mennyit tud az ilyen dolgokból.
A kézére néztem kissé elhúzva a kezem.
Nem fontos, nem fáj. Elvégre, csak egy apró heg.
Mondtam tartózkodóan majd inkább másfelé néztem. Nem akartam semmit, még azt sem, hogy gyanakodjon. Olyan sok éven át titkoltam ezt az egészet, kivéve az anyám elöl nem. Megérzem a telefonom rezgését a zsebemben kivettem és a kijelzőre pillantva elmosolyodom.
~ Emlegetett... szamár. ~
Eleanor-ra nézek bocsánatkérőn
Elnézést, fel kell vennem.
Felálltam és a fülemhez tartva a telefont szólaltam meg.
- Szia, nem nem alszom. Tudom és hétvégén majd hazamegyek ha minden igaz. Eléggé el vagyok havazva. Tudod hol. Khm... nem nem azóta nem fájt. -
Pillantottam el, és reméltem Eleanor ezt nem hallotta meg.
- Rendben akkor később beszélünk, szia. -
Visszaültem a helyemre és Eleanor-ra mosolyogtam.
Elnézést, csak az anyám.
Vissza az elejére Go down
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeHétf. Május 14 2012, 05:10

Green Dragon Tavern Leanak_www.kepfeltoltes.hu_

- Lehet, hogy te egyetértesz, de nem vett részt a megalkotásodban. - vonom meg a vállam, nagyon halkan megszólalva, már-már félig-meddig ráhagyva a dolgot. Ha annyira ismeri a munkáját, akkor tudja a biogenetikai munkáikat is.
A védekező állása nem lep meg. Sőt, sunyi kis mosolyra csalja a szám. Amolyan igazán Bell-es mosolyra. Nem egyszerű heg az, tudtam én.
- Te tudod. - újabb vállvonás következik a részemről. Elnéző mosolyt villantok rá, mikor megcsörren a telefonja. Csakhogy az enyém is megcsörren. Astrid.
- Bell. - veszem fel, majd figyelmesen hallgatom, - Ne hagyd neki, mert ha visszaérek szétszikrantom az elektronmikroszkópját. Jó. Szia.
Gyors társalgás, nem ismerem még annyira Walter asszisztensét. Csak kikérte a véleményem, hogy hagyjam-e neki, hogy egy egérbe átültessen a belőlem nyert génmintákból. Nem lenne etikus. Tudom, hogy eszköz vagyok, de apa nem így nevelt. De még fél füllel elkapom azt, hogy valami óta nem fájt Cheryl keze.
- Semmi gond, mindenkit szoktak hívogatni a szülei. - zavartan mosolygok. Nekem nincs anyám, apával meg konzoloznom kell, hogy beszélhessünk.
- Mióta foglalkozol...azzal? - komolyan nézek rá. Nem rejtegetheti előlem a tudását a Profilról. Mivel abba születtem, tudom ki ül benne nyakig. Megváltoztatja az embert.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitimeKedd Jún. 12 2012, 09:13

Eleanor & Cheryl

Nem tudtam pontosan, hogy mire érti, ezt a kérdését de még mindig le voltam sokkolva a neve hallatán. Bell, végül is más Bellt nem nagyon ismerünk mégis kiről is lehetne szó.
Ne haragudj, de jól hallottam ? Bell ? Te William Bell lánya vagy ?
Kérdeztem és még mindig hihetetlennek tűnt ez az egész.
Mintha csak a sors akarta volna így, hogy találkozzak vele. Nem csak, hogy az én munkáim és kutatásaim fűznek szoros kapcsolatot a Bell alkotta tényekhez, de apám munkái is.
Elvileg az ő apjának köszönhetem a képességem, ha azt vesszük.
Mindig is találkozni akartam Bellel, nincs bennem sem bosszúvágy felé sem pedig már, egyszerűen csak mindig is csodáltam a munkáit ahogyan Walter Bishop-ét is.
A kérdését amit az előbb tett fel csak most értem meg igazán. Tudja, hogy ismerem a profilt és nem tudom mit lenne jó tennem. Vagy eltitkolom előle és tettetem a butát, vagy bevallom neki.
Ez utóbbi jobban hangzott.
Olyan 2 éve... és te ?
Kérdeztem vissza bizonytalanul. ~ Ebből már nincs kiút. ~


//Sajnálom a késedelmet, nagyon nagyon. Sok dolgom volt, meg ihletem sem sok remélem nem haragszol.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Green Dragon Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Dragon Tavern   Green Dragon Tavern I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Green Dragon Tavern
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fringe Division :: A mi világunk :: Massachusetts :: Boston-
Ugrás: