Fringe Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

 

  • Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

 

 Locke Ober étterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26 2012, 00:25

Locke Ober étterem Locke_ober
Locke Ober étterem Locke-ober

Boston leghíresebb étterme, ahol ha valakinek sikerül foglalást tennie, az összeteheti a két kezét.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 12 2012, 20:34

Cheryl


Nem volt senki a laborban így, úgy döntöttem, hogy egyedül indulok neki. Éhes voltam és egy igazi különlegességre vágytam: vanília pudingos madártej! Megkívántam, ám ilyet csak egyetlen helyen kapni a városban, mégpedig a Locke Ober étteremben. Felvettem a kabátom és a sapkám, nyakam köré tekertem a sálam, majd neki vágtam a kalandos útnak. Érdekes módon sikerült elérnem az étterembe mindenféle gond és baj nélkül. Betértem, leültem egy asztalhoz, és rendeltem három darabot ebből a desszert csodából.
- És nincs véletlenül medve cukruk, kedveském? - kérdeztem a pincérnőtől, aki kérdőn nézett rám. Nem tudja, de megnézi. Megköszöntem neki, és vártam, hogy kihozzák a rendelésem. Teljesen izgatott voltam már miatta.

Eközben nem messze az étteremtől a lámpák fénye pislákolni kezdett. Ez két dolog miatt volt furcsa: az egyik, mert nem volt még olyan sötét, hogy fel kelljen kapcsolni őket, a másik pedi az, hogy a végén mindegyik óriási nagyot villant, majd kialudt. A járókelók nem igen foglalkoztak vele, úgy vélték, hogy elelktromos hiba, vagy a központban csinálnak, valamit, ami kihat idáig. De vajon tényleg így van?
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 12 2012, 20:59

Cheryl & Walter

A napom egy átlagos és gond nélküli napnak indult és meglepő módon az is volt. Szabadnap, milyen szép is ez a szó, semmi gond, semmi elfoglaltság. Legszívesebben egész nap lustálkodnék az ágyon, de azért jobb ha nem teszem, van elég teendőm.
Kikászálódom az ágyból és magamra kapok egy lenge ruhát felkapom a cipőm és már úton is vagyok. Mindig is szerettem a kényelmes ruhákat és ez az egyik kedvencem volt.
Beugrottam a Massive Dynamic-be pár dologért amit még anno ott hagytam, majd el lézengtem a városban.
Kellemes idő volt egész nap, de így este felé mikor a nap kezd lemenni meglehetősen hűvös az idő.
Elsétálok Locke Ober étterem mellett az újságost megcélozva, de elgondolkodom.
Az apámon főképp, ekkor veszem csak észre, hogy a lámpák furcsán vibrálnak, azonnal rájövök mi is a probléma.
A fenébe..
Mondom halkan, szinte suttogva, majd beindulok az étterembe.
Volt szerencsém már ilyen és hasonló jelenséghez aminek általában én vagyok az oka.
Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeSzer. Jún. 13 2012, 02:57

Cheryl


Nem is kellett olyan sokat várnom arra a finomságra. A pincérnő, aki az imént itt volt, és felvette a rendelésem, már vissza is tért és letett elém három közepes méretű kelyhet. Azt sejtettem, hogy nem lesz kicsi, de ilyen nagyra nem gondoltam. És ekkor olyan dolog történt, amitől szinte elérzékenyültem: nem fémből készült kanalat hozott nekem, hanem egy igen különleges darabot. Vétek lenne megenni, de annyira imádom, hogy nem lehet így meghagyni. A kanál ugyanis medvecukorból volt megformázva. Hirtelen leblokkoltam, és azt sem tudtam mit kéne mondanom. Elvettem tőle mind a három medvecukor-kanalat, majd magam elé húztam az egyik kelyhet, és neki láttam belapátolni a finomságot. Ahogy a medvecukor kesernyés íze keveredett a vanília pudinggal leöntött madártejjel, mennyei! Behunytam a szemem, és élveztem az ízeket. Mikor kinyitottam egy szemrevaló teremtésen akadt meg a szemem, amint belép az étterem bejáratán.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeSzer. Jún. 13 2012, 08:47

Cheryl & Walter
Megigazítottam a ruhámat ahogy belépek az étterembe, ekkor veszem csak észre, kint mennyire feltámadt a szél.
Leülök egy asztalhoz és körbenézek. Kellemes kis hely és ha még a kiszolgálás is jó akkor úgy néz ki én leszek a törzsvendég.
Pár pillanat múlva a pincérnő már meg is jelenik, hogy felvegye a rendelésem és én hosszas gondolkodás után rendelek. Egy meleg krémlevesre esik a választásom, eléggé átfagytam, mert én buta elfelejtettem kabátot hozni.
Megpillantok egy idősebb férfit, aki nagyon ismerősnek néz ki, de fogalmam nincsen, hogy honnan. Csak pár perc után jövök rá ki is ő és remélem, hogy nem zavarok így odasétálok és kedvesen megszólalok.
Foglalt ez a hely ?
Mosolyodom el és eléggé furcsállhatja, hogy mellé szeretnék ülni, hiszen az étterem tele van üres asztalokkal. Majd bólint és én leülök.
Maga Walter Bishop igaz ? Elnézést, ha zavarok, de maga a példaképem, ha fogalmazhatok így. A nevem Cheryl Fischer és minden munkáját ismerem. Magáról írtam az egyetemi szakdolgozatomat.
Mondtam nagy lelkesedéssel majd kezet nyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeSzer. Jún. 13 2012, 09:09

Cheryl

Szépen átadtam magam a mennyei ízeknek. Csak úgy kanalaztam be, de lassan, hogy tovább tartson. Amikor valahol az ötödik és a hatodik kanál között tarthattam, egy nő jött oda, méghozzá az, aki az imént betért az étterembe. Eleinte csak állt ott, és megkérdezte szabad-e a hely.
- Ő, nem, szabad. - válaszolom sután, majd féltő módon magamhoz húzom a másik két teli kelyhet, amihez még hozzá se nyúltam.
~ Nem adom, enyém. - néztem rá kicsit mérgesen, majd leült. Amikor példaképként említett, meg a szakdolgozat, miegymás. Hirtelen bele haraptam a kanálba, amitől szép nyom keletkezett rajta. Belemártottam, hogy ismét egy falatot a számba vegyek, de kifolyt a lyukakon. Párszor furán néztem az áfolyó pudingra.
- Figyelje csak kedves, sosem folyik át kétszer ugyanúgy. Látja? - közelebb hajoltam a kanálhoz, hogy jobban lássam a folyamatot.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 01:41









Cheryl



kinek: Walter, szószám: 149 , kinézet: KLIKK , zene: KLIKK








Nem tudtam megállni mosolygás nélkül ezt a gyermeki féltékenységet. Sosem gondoltam volna, hogy az elmegyógyintézetben töltött évek ilyen hatással lehetnek az emberre, főképp egy ilyen zsenire. Sokat olvastam a munkáiról mint mondtam, de arról is, hogy bezárták.
Nem fogom elvenni magától.
Mosolyodtam el majd én is közelebb hajoltam a kanálhoz. Egy fokkal megnyugodtam, hogy még mindig van benne valamiféle kíváncsiság a tudomány felé.
Igen látom, valószínűleg azért mert paraméter szerint homogén, azt jelenti, hogy bármely azonos nagyságú részt kiválasztva belőle a részek az adott paraméter tekintetében azonos értéket mutatnak. Ebben ez esetben ha a leeső pudingot tekintjük, akkor ez azonos homogenitást mutat.
Pillantottam a kanálról Walterre, majd kiegyenesedtem és megköszörültem a torkom.
De ezt bizonyára maga is tudja, elnézést elragadtattam magam.
Mosolyodtam el majd kihozták a forró krémlevesem. Épp időben a gyomrom már korgott az éhségtől, így azonnal bele is kóstoltam. Tekintve, hogy olyan régen ettem már gombakrémlevest, ez most nagyon is jól esett.



Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 08:09

Cheryl

Meglepődtem a hölgy véleményén. Ő is közelebb hajolt, majd elő állt egy teóriával. Amint befejezte, a falat eltűnt a számban, majd újra a kehelyben landolt.
- De! - kiáltottam fel, és emeltem fel a kezem a lány elé. - Nem teljesen helytálló, amit mondott, ugyanis, ha ezeknek a rágás nyomoknak a keresztmetszete mondjuk kör alakú lenne, ugyanekkora méretekkel, akkor a puding akadály nélkül menne át rajta. De a puding állaga tökéletes. Ha kicsivel több tej lenne benne, sokkal jobban folyna, és kisebb helyen is átférne, ha viszont túl sok lenne a tej, akkor kocsonyához hasonlatos állagot kölcsönözne neki, ami azt eredményezi, hogy eltörne a medvecukor-kanál, mert nem bírná el az egységnyi súlyát, amikor kiemelem a kehelyből. - a mondat végét már teli szájjal mondtam, végig a llányt nézve, hogy miként vélekedik az álláspontomról.
- Mit akar tőlem? - váltottam hangulatot rögtön, és kérdőn, és gyanakvón néztem a hölgyre.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 08:21









Cheryl



kinek: Walter, szószám: 149 , kinézet: KLIKK , zene: KLIKK








Elmosolyodtam és bólintottam, letéve a kanalat.
Igaza van, de jelen pillanatban helytáll a feltevésem.
Néztem rá majd újból bekaptam pár falatot. A hangneme azonban megváltozott.
Gyanakvó lett ami nem meglepő. Mégis ki jönne ide csak úgy és kezdene beszélni az iránta érzett tiszteletéről és zsenialitásáról. Bizonyára nem nagyon szokott jó szándékú emberekkel találkozni így ezt nem veszem zokon.
Csak beszélgetni. Mint említettem, ismerem minden munkáját és szerintem, maga az egyetlen aki olyan magasra emelte a tudományt mint még soha senki.
Mondtam őszintén. Tényleg nem akartam tőle többet csak beszélgetni.
Érdekes, lehet utálnom kellene, azért mert az apám nagyjából az ő kutatásait használta fel azért, hogy rajtam végezzen kísérleteket. Viszont a tudomány iránti vágyam és az, hogy egyre több dolgot felfedezzek elfeledteti ezt velem.
Csak most veszem észre, hogy a kanalat ami most a kezem ügyébe került, túlságosan hozzányomom a tenyeremen található heghez.
Alapjában véve nem nagy dolog, de tekintve, hogy folyamatosan felszakad és irritáló érzés eléggé kellemetlen dolog.
Megdörzsölöm és ekkor veszem csak észre, hogy Walter figyelme az én hegemre szegeződik.
Nem kellene ilyen gyanakvónak lennie.
Próbálom terelni a témát, nehogy rákérdezzen, tudom hogyha valaki, akkor ő képes arra, hogy rájöjjön a lehetetlenre.



Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 08:29

Cheryl

Nem igazán tágít. Ez kissé frusztrál. Na jó, nagyon, és egyre idegesebb leszek. Éppen szólnék, amikor az étterem lámpái pislákolni kezdenek. Rögtön felkapom a tekintetem a felettünk elhelyezett lámpára. Körbenézek az éttermen, és a többi lámpa is hasonló módon viselkedik, függetlenül attól, hogy fali lámpa, álló lámpa, sőt, még az utcán lévő lámpák is így viselkednek, nem beszélve a telefonokról és az autók fényszóróiról.
- Mi ez? Mi történik? - teszem fel a kérdést, de inkább szánom költöi kérdésnek, kötve hiszem, hogy bárki itt az étteremben tudná-e rá a választ. Kivéve persze a velem szemben ülőt, de tuti, hogy ő sem fogja rögtön ráváhni a választ. Az egyik lámpából hirtelen kialszik a fény, és nem sokkal később a közelében ülő vendég szeme vörössé válik és elhamvad az üregében.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 08:50









Cheryl



kinek: Walter , kinézet: KLIKK , zene: KLIKK








Már épp megszólalna mikor hirtelen újból vibrálni kezdenek a lámpák. Megköszörülöm a torkom és próbálok nem nagy dolognak beállítani, és csak remélem, hogy nem én vagyok ennek az oka, de hirtelen kialszik a lámpa és különös érzés fog el.
Sikoltás töri meg a sötétséget és mikor a hang felé pillantok egy szörnyű kép tárul szemem elé.
A nő szemei percek alatt hamvadtak el.
Ekkor már biztos voltam benne, hogy nekem közöm sincs ehhez, de valakinek biztosan van.
Túl sok ilyen aktát láttam a Massive Dynamic-nál, hogy tudjam veszélyes itt maradnunk.
Riadtan tekintek Walterre.
Mr. Bishop ideje mennünk...
Jelentem ki majd a következő pillanatban felpattanok a helyemről és megragadom a karját.
Nem tudom még kire lehet veszélyes ez az erő de inkább nem kockáztatok, jobb innen elmenni. Úgysem tehetnénk semmit szegények ellen.
Eközben egyre több sikolyt hallani az étterem egész területéről köztük a pincérnő hangja is hallatszik.
Egyre idegesebben nézek Walterre és kissé sürgetőbben állítom fel.
Nem kellene megvárni ameddig ránk kerül a sor.
Indulok meg de véletlenül felborítom a pudingos kelyheket.



Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 09:12

Cheryl

Teljes nyugalomban ültem a helyemen, amíkor a lány elkapta a karom. Legjobb tudásom szerint rántottam ki a fogásából, ebben már igen nagy gyakorlatom volt.
- Nyugalom, ide nem jön el. - nem tudtam miért, de valahogy ismerősnek tűnt ez a valami. Egyelőre nem tudtam, hogy mi ez, de abban biztos voltam, hogy valahonnan ismerős.
- Ne aggódjon ennyit. Apropó, kéri még a krémlevesét? - tettem fel mosolyogva a kérdést. A feltevésem beigazolódott, a halálesetek csak egy bizonyos sávban és szélességben - ami nagyjából két méterszer két méter vol - történtek.
- Nos, megmondtam ugye? - pattantam fel, mikor vége lett, és az étterem nagyrészt kiürült.
- Álljunk is neki. - fogtam egy másik kanalat a szomszédos asztalról, majd a krémleveses kelyhet, és odasétáltam a legelső halotthoz.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 09:27









Cheryl



kinek: Walter , kinézet: KLIKK , zene: KLIKK








Az én idegességem csak tovább fokozódott ezzel ellentétben Walter teljes nyugalomban ült ott.
De..
Szóltam volna közbe mikor a világítás visszajött és miután a rémült vevők kiviharzottak Walter teljes nyugodtsággal sétált oda megvizsgálni, egy kanállal.
Az arcom rémült lett és egyszerűen nekem ez a hangulatváltás sok lett. Aztán a végén meghúztam a vállam és én is oda sétáltam legugolva.
A nő szeme kiégett, mintha ott sem lett volna.
Mégis mi okoz ilyet ?
Tettem fel a kérdést amire rengeteg magyarázat akadt. Feltéve, hogy épelméjű magyarázatra van szükségünk. Egy nő szeme kiég a lámpák pislákolnak ez akármennyire is szeretném, de nem normális dolog.
Talán spontán öngyulladás ?
Néztem Walterre aki nagy komolysággal vizsgálgatta a holttestet. Habár többféle elmélet létezik róla, mégis szürreálisnak találom a választ egy ilyen eseményre.
Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 09:39

Cheryl

A testhez léptem, és szemügyre vettem. A szem helény mindössze egy lyuk tátongott, ami tele volt feketés vörösös hamuval. A vörös biztos, hogy a vérben található vas miatt csapódott ki. A fekete, szimpla hamu. Elfogyasztottam a gomba krémlevest, majd leguggoltam a testhez, hogy közelebbről is jobban lássam. Tökéletes égés. A szeméből nem maradt semmi, és az idegeken felhaladva az agya is sérült. Mintha fejbe lőtték volna.
- Biztos, hogy nem öngyulladás volt. Akkor az egész teste megégett volna, és nem csak a szeme. - javítottam ki a hölgy állítását.
- A szeme a fénytől égett ki. - közöltem vele a megállapításom. Azt még nem tudtam, hogy hogyan történt, de egy kis kutatás mindent fel fog fedni.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 09:54









Cheryl



kinek: Walter , kinézet: KLIKK , zene: KLIKK








Igaza volt, de nem volt jobb ötletem. Viszont az ő válasza meglehetősen furcsa volt.
Ha a fény miatt történt volna akkor mi is így végeztük volna ahogyan ő. Biccentettem a holttest felé, majd megpillantottam rögtön az asztala mellett egy lámpát. Elég közel volt ahhoz, hogy egy kis ráadás segítségével felerősödjön.
Ez a lámpa nem aludt ki.
Álltam fel a nő mellől majd megérintettem a lámpát. Nem volt forró ami meglepett, minimum melegnek kellett volna lennie, és ha azt vesszük, hogy olyan fényes volt, hogy porrá égesse valakinek a szemét akkor ez meglehetősen furcsa.
Eddig is furcsán ismerősnek tartottam a helyzetet, és visszagondolva túlságosan is ismerős volt.
Hogyan erősödhetett fel ennyire a fény..
Pillantottam el gondolkodva majd a nőre néztem.
Valaki felerősítette.
Mondtam ki végül az abszurd választ
Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 10:03

Cheryl

Érdekes teóriák láttak napvilágot a nő szájából.
- Érdekes elméletek. Még nem tudom. - válaszoltam a kérdésére.
- A fény önmagában hő, amit az izzókban található volfram szál vezet el, hogy ne pattanjon el, vagy ne olvadjon szét az üveg búra. Ettől függetlenül, ha egy lámpa sokáig ég, akkor forró lesz, biztos érezte már. Pont ezért. Szóval, ha a fény innen kiszabadult, akkor úgy viselkedik, mint a nap, csak kicsiben, és kevesebb mágneses energiával. - de a művelet még ismeretlen előttem is.
- Valamilyen szerkezet kellett hozzá, amivel lefedték a területet. A baj az, hogy bárhogy kinézhet, de akár a távolbál is működésbe hozhatták, majd - mivel moibilis - elsétáltak vele. - nem lesz könnyű dolgunk ezzel.
Vissza az elejére Go down
Cheryl Fischer
Tudós
Tudós
Cheryl Fischer


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 12.

Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14 2012, 20:39









Cheryl



kinek: Walter, szószám: 149 , kinézet: KLIKK , zene: KLIKK








Nem tudtam mire vélni a történteket. A nő csak bejött és itt vacsorázott majd alig 10 perc elteltével halottan fekszik az étterem padlóján.
Irányítható fény, meg kell hagyni ötletes szerkezet lehet, de nem épp emberek gyilkolására kellene használni.
De mégis ki tenne ilyet ?!
Kérdeztem Waltertől. Jó elfogadom lehetnek ellenségei de nem feltétlenül szükséges a bosszúhoz egy irányítható fény.
Lehet csupán letesztelte.
Pillantottam ki az ablakon. A tettes bárhol állhatott és akár még mindig itt is lehet, bár kétlem, hogy lenne elég mersze ahhoz, hogy itt maradjon.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Locke Ober étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Locke Ober étterem   Locke Ober étterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Locke Ober étterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fringe Division :: A mi világunk :: Massachusetts :: Boston-
Ugrás: