Fringe Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

 

  • Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

 

 Faneuil Hall

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Eleanor S. Bell
Admin
Admin
Eleanor S. Bell


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 43
Tartózkodási hely : Boston

Faneuil Hall Empty
TémanyitásTárgy: Faneuil Hall   Faneuil Hall I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25 2012, 09:00

Faneuil Hall Faneuil_Hall_Marketplace_Boston_USA_01

Boston legnagyobb és legforgalmasabb piaca.
Vissza az elejére Go down
https://fringedivision.hungarianforum.net
Peter Bishop
Civil tanácsadó
Civil tanácsadó
Peter Bishop


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Boston

Faneuil Hall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faneuil Hall   Faneuil Hall I_icon_minitimeSzomb. Jún. 02 2012, 22:18

Végre minden megvan amire csak szükségünk lehet a nyomozáshoz. Kíváncsi voltam, vajon ennek az egésznek mi áll a hátterében. összevont szemöldökkel pillantottam körbe, majd ismét a gyilkos hörcsög körül kavarogtak a gondolataim. Vajon hogy képes egy olyan apró teremtmény, mint egy hörcsög, hogyan képes megölni egy embert? Vajon tényleg a hörcsög volt? Én ebben még mindig nem hittem, és szörnyen abszurdnak találtam az egészet.
Előbb a maki, aztán a hörcsög... Vajon mi jön még? Mi lesz az, ami még megöl egy embert, annak ellenére, hogy sokkal korlátozottabb az ereje, és alapjáraton békés természetű állat?
Megérkezésünk után, apró pillantást vetettem Oliviára, majd zsebre vágott kézzel, kicsit szkeptikusan indultam el utánuk, egyenesen a "gyilkos "felé.
Nem volt sok kérdésem, csupán csak a megszokottak kavarogtak bennem. persze felmerült bennem még valami...
Vajon ez is egy olyan dolog, amivel régebben Walter kísérletezgetett? Hamarosan majd úgy is ki fog derülni.
Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Faneuil Hall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faneuil Hall   Faneuil Hall I_icon_minitimeVas. Jún. 03 2012, 01:42

[color=steelblue]
Peter Bishop próbajáték


Amint megérkeztek a helyszínre rögtön szembe tűnik, hogy a rendőrök legalább a megszokott módon végezték a munkájukat, és lezárták a lakást, ahol az eset történt. Belépve a nappaliba, a holttest már látszik is. Féloldalasan fekszik, és a nyak, valamint a feje körül tömörül össze a vér. Ha közelebb lépsz és megvizsgálod, két apró harapás nyomot láthatsz az áldozat nyakán. Úgy néz ki, mintha rendesen megcsócsálták volna, ami azt jelent, hogy több harapást kapott, egészen addig, amíg el nem pattant az ütőere. Percek alatt kivérzett és meghalt. Az áldozat mezitláb volt, a lábán szintén több harapás nyom látható, és nem messze a testtől a hörcsög ketrece fekszik, nyitott ajtóval, szétszóródott forgáccsal. Az etetőból szintén szétszóródott a hörcsög kajája, és az itatóból kifolyt víz, eláztatta. A hörcsög az itató mellett fekszik mozdulatlanul, apró teste alatt vér és valami kékes folyadék keveredik bele. Vajon köze lehet a maki lilás véréhez?
Vissza az elejére Go down
Peter Bishop
Civil tanácsadó
Civil tanácsadó
Peter Bishop


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Apr. 25.
Tartózkodási hely : Boston

Faneuil Hall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faneuil Hall   Faneuil Hall I_icon_minitimeVas. Jún. 03 2012, 03:20

Mire odaértünk, sajnos a hörcsög már meghalt. Valahogy sejtettem, hogy ő sem lesz valami hosszú életű. De vajon miért pusztult el ilyen gyorsan? Összevontam szemöldökömet, majd kicsit közelebb mentem a hörcsöghöz.
Már épp szólni akartam Lívnek, hogy elmondjam neki mit gondolok, mikor észrevettem a lilás vért.
-Mi a fene…- mormogtam, majd kértem pár eszközt, vettem mintát is belőle, s alaposan körbenéztem a lakásban. Talán a kajájában volt valami? Vagy a vízben? Nem tudom. Valami akkor sincs rendben. Valami teljesen a feje tetejére fordult át. Mi jöhet még ez után?
~Remélem Walternek sikerül kiderítenie hogy mi folyik itt…~ szaladt keresztül bennem a gondolat, majd felegyenesedtem, s egy pillanatra körbetekintettem.
A mintákat, és a döglött „gyilkosokat” bezacskózva átadjuk majd Walternek, és ahol tudok, segítek neki, mint általában mindig.
-Valami itt akkor sem passzol össze. –fintorodtam el, majd felegyenesedtem, s ismételten körbepillantottam, majd egy kesztyűt húzva fel, felszedtem a kiömlött kajadarabokat, és az állat itatóját is a helyéről. Sosem lehet tudni. Lehet valami ezekben volt, ami ezt a reakciót válthatta ki az állatból.
Vissza az elejére Go down
Walter Bishop
Admin
Admin
Walter Bishop


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 34

Faneuil Hall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faneuil Hall   Faneuil Hall I_icon_minitimeSzer. Jún. 13 2012, 03:07

Peter Bishop játék


A lakás főbérlője is befut hamarosan.
- Úristen, mi történt a lakással? Ki a felelős ezért?! - nem valami barátságos, legalábbis így első körben nem. Átadod a nyomelemzőnek a bezacskózott bizonyítékokat, aki eltesz, majd tovább adja, és már úton is van a laborba Walterhez, a legjobb kezekbe. Vagy mégsem? A főbérlőt nem érdekli a felhúzott kordon, meg a sárga szalagok, de legfőképp nem az ajtóban posztoló rendőr, aki most civilben álldogál a helyén. A főbérlő reakciója úgy meglepi, hogy fel sem tud készülni, és hamarosan az ajtófélfának csapódik, ahogy a férfi beront a lakásba, átszakítva a sárga szalagot, felrúgva, összerongálva a tetthelyet.
- Valaki mondjon már valamit?! Mi a fene folyik itt?! - kel ki magából ismét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Faneuil Hall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faneuil Hall   Faneuil Hall I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Faneuil Hall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fringe Division :: A mi világunk :: Massachusetts :: Boston-
Ugrás: