HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

• Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

Share | 

Liv lakása

Go down 
SzerzőÜzenet
Eleanor S. Bell
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Liv lakása   Csüt. Május 10 2012, 09:36

...

_________________ Fringe Division _________________
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://fringedivision.hungarianforum.net
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   Szomb. Május 12 2012, 05:51

Ez egy elég furcsa nap volt... mondhatni kimerítő, és nem feltétlenül azért, mert alapból se aludtam sokat, hanem mert ez az ügy eléggé...szokatlan.
Tudom, alapból is szokatlan jelenségekkel találjuk magunkat szembe mindennap, de ez valahogy más volt... mintha a védelmi miniszter pontosan tudnám, hogy mi történt, meg se lepődött... valami itt nagyon nem stimmel, vagy legalábbis mintha nagyon lemaradtam volna valamiről... az emberek manapság mehetnek ide-oda?! De hova... ez a kérdés, hogy hova?!
Megvakartam fáradt szemeimet, ahogy beparkoltam a lakásom elé... legalább Frank itthon lenne... mert az biztos, aludni nem fogok tudni, a fejem egyfolytában ezen fog zakatolni, hogy mi a jó büdös franc folyik itt?! És akkor még szépen fogalmaztam!
Az ajtómhoz léptem, miközben a lakás kulcsomat válogattam ki a sok kulcs közül, megnyomogattam a nyakamat, egy masszázs is rám férne már, teljesen kimerültnek érzem magam.
Végül nyitottam a zárat, és beléptem a lakásba.
Felhasználó profiljának megtekintése
Eleanor S. Bell
Admin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   Szomb. Május 12 2012, 06:02

Az ügy szokatlan mivolta fokozódik miután kinyitod az ajtód. Egy boríték vár rád, amelyen a neved áll. Érzed, hogy a zakatolás erősödik benned. Nagyon hívogató az a levélke. Ha kibontod, ezt olvashatod benne.

Olivia!

Sajnálom, nem találtam más megfelelő megszólítást, amivel kezdhetném a levelem. Ha ezt olvasod, akkor már valószínűleg jártál a Luther King parkban és láttad a tettem nyomait. Remélem nem kellett borostyánozni.
A nevem Eleanor Skye Bell. A mai napon elhagytam a világunkat az otthonomba. Függesszétek fel a nyomozást, míg nem késő. Míg a Védelmi Miniszter nem veszi át az ügyet.
Ha átveszi meghalhatunk! Ha már átvette, akkor tedd az alábbit:
Menj el a társaiddal a parkba, ha lehet. A bal első pad alatt elástam egy kis hordozható széfet. Abban találtok egy pendrive-ot. Létesítsetek velem kapcsolatot.

E.S.B.

Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   Szomb. Május 12 2012, 06:51

Ez most valami vicc?!
Felbontottam a levelet, elolvastam, majd újra átfutottam...
Jó poén Charlie... vagy fogadok Lincoln volt, pontosabban ketten együtt... Még jó, hogy dedikált fényképet nem tettek mellé...
Felhívom már őket, hogy megmondjam, nem nagyon sikerült a kis poénjuk, mert én nem nevettem.
Először Lincolnt hívom... nem hiszem, hogy Mr Bogaras lehetett a fő kolompos, és amúgy meg Lincoln-nak nagyobb bejárása volt olykor a lakásomba.
- Jó poén volt Lincoln... melyikőtök helyezte el a levelet?! - kezdek bele, ha fogadja a hívást.
Eleanor S. Bell
Admin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   Szomb. Május 12 2012, 21:44

Akárhogy is nézed a papírt, valami különös. Golyóstollal írták. Gimnazista korod óta nem láttál és nem használtál olyat. Valaki nagyon régimódi lehet.

Lincoln felveszi a telefont, de épp fogmosás közben volt, így kissé mókás a hangja, mikor kinyögi, hogy "Lee". Pár pillanat csend a vonal végén, mikor "szembesíted"...
- Milyen levelet? Liv, te ittál vagy mi bajod? - őszinte meglepetéssel felel. Ő ugyan semmilyen levélről sem tud.
- Liv... Mi van a levélben? - közben felcsigázódik a kíváncsisága Lincolnnak.

Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   Vas. Május 13 2012, 06:14

Mire Lincoln szóhoz jut, már én végképp nem tartom viccesnek a dolgot... az írás... valamiért furcsa...először a poén részének vélem, aztán csak nem hagy nyugodni.
- Az a lány... akit láttak, hogy átment az ablakon... Skye vagy hogy hívták... hagyott nekem egy levelet. - mondom végül, de magam is megdöbbenve, hisz most se akarom elhinni a dolgot, minden olyan zavaros, és nem áll össze a kirakós. Mi a fene folyik itt?!
- Azt írta hagyott valamit a parkban, amin keresztül kapcsolatba léphetünk vele... kapd össze magad Lincoln, és húsz perc múlva találkozzunk a tetthelyen. Szólj Charlie-nak is. - nem várva választ, bontom a hívást, és egy darabig még fel-alá járkálva, a kocsi kulcsomért nyúlok, és kissé hezitálva, már indulok is.
Eleanor S. Bell
Admin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   Vas. Május 13 2012, 08:35

Lincoln sem találja túl viccesnek az ügyet. Hörren egyet, mikor közlöd vele, hogy mi is az a levél pontosan.
- Várj, lassíts! Miért hagyott neked levelet? Mi a franc folyik itt? - fel is háborodik saját értetlensége okán is. Az ügy minden, csak nem tiszta és világos. Hümmög párat, mikor közlöd vele a találkozót.
- 20 perc. Ott leszünk. - gyorsabban közli, még mielőtt megszakadhatna a vonal. Még indulás előtt déja vu-d támad. Mintha egy pillanatra egy épületben lennél, ahol liftezel.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Liv lakása   

Liv lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lakónegyed