HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

• Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

Share | 

Alt Olivia Dunham

Go down 
SzerzőÜzenet
Alt Olivia Dunham
Különleges ügynök
Különleges ügynök

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Alt Olivia Dunham   Pént. Május 04 2012, 08:08

Olivia Bishop

Születési dátum, hely: 1980. 06. 13. Fayetteville, New York, USA
Foglalkozás: A Fringe Division csapat egyik ügynöke
Család: Édesanyja: Marilyn Dunham
Testvére: Rachel Dunham, sajnálatos módon egy gén hiba miatt meghalt szülés közben
Barátja: Frank Stanton
Képzettség: Kiváló gimnáziumi végzettség után, természetesen egyetem, és végső soron nyomozó

Előtörténet: Imádom a munkámat, de ki ne szeretné, mindennap valami szokatlan dologgal szembe találni magát, amit meg se tud érteni, de hát nem is lehet felfogni. Emlékszem, kisgyerekként mindig rácsodálkoztam a borostyánozásra, ma meg már ez egy természetes módja annak, hogy a világunk kisebb sérüléseit befoltozzuk.

Mit is akartam ebből kihozni?! Talán csak annyit, hogy egy ilyen rohanó világban, ahol mindennap egy újabb küzdelem a túlélésért nem lehet egy könnyen végiggondolni hogy milyen volt a gyerekkorunk, mert nincs idő sok mindenre.

Emlékszem a kék égre, amikor elfutottam anyu elől a testvéremmel, és kifeküdtünk a parkba, és néztük a gyülekező esőfelhőket, és vártuk a szivárványt, hogy majd elfussunk a végéig.

De ugyanilyen elevenen ég bennem az is, amikor elvégeztem az egyetemet, az érettségi bankett valami pocsék volt, faképnél hagyott a párom, aki elvileg elkísért volna, így nem is mentem el, csak ültem a verandán a gyönyörű szép, szinte hercegnői ruhámban, és szomorkodtam. A testvérem, Rachel vigasztalt, pedig neki lett volna kivel menni.

Aztán arra is emlékszem amikor először láttam Lincolnt és Francest…bevallom, féltem tőlük, hogy valami beképzelt alakok, akik nagyra tartják magukat, és engem senkinek néznek majd, mikor bekerülök. De kellemeset csalódtam, amikor megszívattak… a pontos történés már nem rémlik, de azt tudom, csak álltak ott fapofával, én mentegetőztem, és egyszer csak kitört belőlük a nevetés, és azt mondták, isten hozott a csapatban.
Azóta ezzel a két lököttel dolgozok, és persze munkán kívül is összejárunk iszogatni, hisz mint mondtam vannak azok az ügyek, amiket nem lehet ép ésszel feldolgozni, és akkor vagy poénnak veszed a dolgot, vagy iszol rá, és próbálod elfelejteni, és remélni, hogy holnap majd minden rendbe jön.

De igazából csak egyre rosszabb, csak erről senki nem beszél, de már a fél város be van borostyánozva…kicsit kezdem most már így felnőttként úgy érezni, hogy besöpörjük a gondot a szőnyeg alá, de sok mindent én se érthetek meg, és csak teszem a dolgomat. És a nap végeztével hazamegyek, és próbálom elfelejteni a dolgokat Frank karjaiban, ha nem épp odavan valami újabb vírus kiirtása miatt.

Viszont a munkám tényleg jó, és nem cserélném el semmiért, de néha kéne egy nyugalmas hétköznap, újra gyereknek lenni, és a felhőket nézni milyen alakot alkotnak.

Jellemzés: Egy vicces, könnyed csaj vagyok, hisz nem lehet stresszelni a munkámba, nem mondom, hogy könnyedén veszem, hisz száz százalékosan a munkámra koncentrálok és a társaimért mindent megteszek, mert csapat vagyunk, így alkotunk egészet. Amúgy imádom az életet, hisz élvezni kell, egy adatott belőle.
Lazán öltözködöm, talán nem valami nőiesen, de szoknyában nem lehetne a bűnüldözők nyomába eredni.
Barnás vörös hajam van, amit kibontva hordok.
Viszonylag magas termet vagyok.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Walter Bishop
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 97

TémanyitásTárgy: Re: Alt Olivia Dunham   Pént. Május 04 2012, 08:19

Munkára!
Az előtörténet tetszett, élvezetes volt olvasni, de sajnos még
Elutasítom

Na jó vicceltem Very Happy