HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
WANTED!
Szerető, aktív usert keresünk nekik:

• Philip Broyles
  • Astrid Farnsworth
  • Nina Sharp
  • William Bell
  • Lincoln Lee
  • Rachel Dunham
Alternatív univerzum:
  • Walternatív
  • Charlie Francis
  • Astrid Farnsworth
  • Philip Broyles
  • Lincoln Lee
  • Thomas Newton
Nem-canon karakterek:
  • Kérjük hirdesd meg az általad vágyott karit!
Üzenőfal
Zenedoboz
Laborállatkánk

Share | 

Eleanor Skye Bell

Go down 
SzerzőÜzenet
Eleanor S. Bell
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Eleanor Skye Bell   Szer. Ápr. 25 2012, 03:48

Eleanor Skye Bell

Születési dátum, hely: 1980. december 12., Cambridge, MASS, USA
Foglalkozás: Kvantumfizikus / Popénekesnő
Család:
Édesapja: William Bell
Édesanyja: Nem ismeri
Képzettség:
BSc – MIT Fizika alapszak (A túloldalon)
MSc & PhD – MIT Kvantumfizika (A túloldalon)
BSc – Liszt Ferenc Zenetudományi Egyetem Klasszikus ének szak (A másik Budapesten)
Közelharci kiképzést kapott
Képesség: Cortexiphan gyermek, képes befolyásolni az elektromos dolgok, főleg számítógépek működését. Valamint a túloldalon a teste egyszerűen megáll az öregedés folyamatában. Érthetetlen okokból.

Előtörténet: Vihar közeledik. Mindig ezt hallottam aputól. Valahányszor megkérdeztem, hogy ki az anyukám megsimogatta a fejem és halvány mosollyal elmondta ezt a szlogenjét. Majd hozzátette, hogy az anyám miatt való kérdezősködésem felesleges. Majd ő megvéd engem.
Ez tömören a gyerekkorom. Bővebben pedig fájdalmas kapaszkodás abba a ténybe, hogy az apám lehet, hogy „előállított” engem saját génállományából és egy „kollégájáéból”. Annyit mondott, hogy egy kicsit emlékeztetem őt külsőleg anyámra. De leginkább az ő apja vagyok. Belül.
Az első emlékeim közé tartozik, hogy apu és Walter Bishop társaságában Jacksonville-be mentünk. A gyógyszerkísérlet miatt… Ott derült ki, hogy tulajdonképpen én emiatt létezem. Hallottam véletlen egy beszélgetést kettejük között. Hadd ne mondjam, mennyire nem érzem magam embernek… Én is kaptam olyan gyógyszert. A neve Cortexiphan. A hatása pedig… Ijesztő. Egy idő után, ha egy kicsit mérges lettem, lecsapták magukat a biztosítékok, a számítógépek lesültek, a tévé vibrált vagy leégett. Rettegtem. De még mindig jobban jártam, mint az egyik lány, aki leégette a szobáját.
Miután elhagytuk Floridát, onnantól nagyon kevés emlékem van 18 éves koromig. Felteszem, hogy közben is csináltak velem valamit. Ha már én vagyok a kísérleti nyuszi…
Annyi biztos, hogy el lettem rejtve a szomszéd univerzumba. Apa megtudta, hogy az ottani énem és a béranya, aki kihordott, belehalt a szülésbe és valamiért nagyon nem lett volna jó ötlet otthon maradnom. Elküldött a másik MIT-re tanulni, rám bízta mit választok. Valamiért a fizika lett és valamiért pokoli jól ment. Le is doktoráltam belőle.
Jó életem volt ott. Szereztem igazolványt, megbecsült, de mégis egyszerű hallgató voltam. Barátokat szereztem, élveztem, hogy a miénkénél évtizedekkel fejlettebb ismereteket szívhatok magamba.
Csak a szobatársam addig piszkált a tusolás közbeni éneklésemért. Így a doktorim megvédése után összepakoltam és Budapestre költöztem.
A Liszt Ferenc Egyetemen kitágították a fejem elég rendesen. Valójában… Befutott, több díjat nyert popénekesnő lettem ott.
Hogy miért cuccoltam vissza, a karrierem hátrahagyva? Mert apa arra kért. Úgy érezte, hogy hamarosan otthon lesz rám szükség, mert a viharfelhők elérték a mi világunk. De vajon hasznos leszek otthon? Haszna lesz annak, hogy előrébb járok tudományban mint a hazaiak?

Jellemzés: 160 cm magas, természetesen vörös hajú, barna szemű kis hölgy, aki kis termetét hatalmas személyiségével kompenzálja. Képtelen bármit is szó nélkül hagyni, impulzív, passzív-agresszív. Sokkal hamarabb nyitja ki a száját, minthogy végiggondolja mit is akart mondani. Tisztában van vele, hogy mit tud és, hogy mit ért el odaát, ennek megfelelően teli van attitűddel. De ha jó kedvében kapja el az ember, akkor kenyérre lehet kenni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://fringedivision.hungarianforum.net
Walter Bishop
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 97

TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Skye Bell   Szer. Ápr. 25 2012, 04:03

Kedveském, hozna nekem vanilía pudingot? Jó sok csik reszelékkel a tetején! Astor, kezdjünk hozzá:

Ide adná kérem a klorofilt? Remek, remek.

Előtörténet

Elfogadva

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Eleanor Skye Bell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daisy "Skye" Johnson /Szabad/